Rikthehet fuqishëm Gresa Behluli, lanson ‘I jemi’ (Video)

Rikthehet fuqishëm Gresa Behluli, lanson ‘I jemi’ (Video)

Linda shfaqet provokuese në të kuqe, mahnit me linjat (Foto)
Dua Lipa shkëlqen me bukurinë, duket atraktive në Korenë e Jugut (Foto)

Duket qartë që i ka munguar skenës muzikore.

E rikthimin simpatik në muzikë Gresa Behluli e ka bërë me ritëm. Ajo ka publikuar këngën e saj më të re të titulluar ‘I jemi’, shkruan zico.tv

Ky projekt muzikor është realizuar edhe me videoklip, ndërsa Gresa është shfaqur atraktive dhe elegante.

‘I jemi’ mban vulën e Gresës si producente e këngës. Për më tepër dëgjojeni vet këngën:

COMMENTS