Rikthehet fuqishëm Dafina Rexhepi! Ajo duket më e bukur se kurrë (Foto)

Rikthehet fuqishëm Dafina Rexhepi! Ajo duket më e bukur se kurrë (Foto)

Jul Deda: Më pushuan nga Portokalli, ndryshe s’do të ikja
Rita Ora për Billboard shfaqet plot stil (Foto)

Dafina Rexhepi është rikthyer në skenë para disa muajsh me projektet ‘Boi’ dhe ‘Gimme ur love’ në të cilat u mundua që të rifutet përsëri në treg.

Ajo së fundi është shfaqur në fotografitë e frizerit Kaci Lleshi në të cilën shfaqet shumë e bukur. Tiparet e saj të fytyrës janë shumë të bukura dhe sidomos kur janë vënë në pah nga duart e arta të Sellmës dhe Kacit.

Ndryshe në kohën kur Dafina kishte hyrë në tregun muzikorë këngët e saj u shndërruan në hite por ajo hoqi dorë nga muzika pak kohë më pas.

COMMENTS