Rikthehet femra më seksi në glob (Foto)

Rikthehet femra më seksi në glob (Foto)

Reagimi i të rinjve britanikë kur dëgjojnë Era Istrefin, Noizy-n dhe Encën? (Video)
Reperi shqiptar: ‘Doni luftë? Bujrum!’ (Foto)

Ajo nuk para shfaqet më aq shpesh në publik.
Por kur e bën një gjë të tillë, të gjithë sytë janë të drejtuara nga Kim Kardashian.

36 vjeçarja është shfaqur në një event mbrëmjen e djeshme, dhe si zakonisht, dukej super seksi.

COMMENTS