Rikthehet ‘Bisha’ e Instagramit! (Foto)

Disa media ironizojnë kur thonë se ajo mund të vendosë paqen mes Rusisë dhe Perëndimit. Në vendin e saj e njohin si Kim Kardashian e Rusisë. Por

Disa media ironizojnë kur thonë se ajo mund të vendosë paqen mes Rusisë dhe Perëndimit.

Në vendin e saj e njohin si Kim Kardashian e Rusisë.

Por në Perëndim ka disa media që thonë se ajo është akoma më seksi.

Bëhet fjalë për 22 vjeçaren Anastasiya Kvitko, e cilësuar si një nga femrat me format më të nxehta në botë.

COMMENTS