Rikthehen xhinset e viteve ‘90 (Foto)

Rikthehen xhinset e viteve ‘90 (Foto)

Moda dihet që bëhet nga kthimet dhe rikthimet historike. Kështu që nuk na çudit ai i modelit të xhinseve më të dashur të viteve 90, si ato

Moda dihet që bëhet nga kthimet dhe rikthimet historike.

Kështu që nuk na çudit ai i modelit të xhinseve më të dashur të viteve 90, si ato të Brenda Walsh në serialin e famshëm “’Beverly Hills 90210′.

Nuk ka ndonjë ikonë të stilit apo femra të famshme që të mos kenë një palë të tilla në gardërobën e tyre.

Pikërisht flasim për mitiket ‘mom jeans’, me bel të lartë dhe këmbë të drejta.

Më të famshmet? Klasiket dhe të pavdekshmet Levi’s 501.

Por jo vetëm këto, këtë vjeshtë vijnë mjaft modele!

COMMENTS