Rihanna me shumë stil në kopertinat e Dazzed (Foto)

Rihanna me shumë stil në kopertinat e Dazzed (Foto)

Rihanna ka treguar edhe një herë se është ikonë e stilit në shoubizin ndërkombëtar. Këngëtarja nga Barbados u shfaq mjaft e thjeshtë dhe plot

Rihanna ka treguar edhe një herë se është ikonë e stilit në shoubizin ndërkombëtar.

Këngëtarja nga Barbados u shfaq mjaft e thjeshtë dhe plot stil në imazhet e fundit të publikuara na rrjetin social Instagram.

Ajo shihet me makijazh të thjeshtë dhe me veshje plot stil.

Në njërën nga kopertinat ajo shihet me sy mbyllur, duke u shfaqur e mahnitshme.

Rihanna vazhdon të tregojë se ajo mbetet ndër emrat e preferuar të skenës botërore dhe aktualisht po konkurrohet fuqishëm nga Dua Lipa.

Hiti i Rihannas ka diçka mbi 500 milionë klikime me ‘Wild Thoughts’, kurse Dua me ‘New Rules’ i ka mbi 600 milionë klikime në YouTube.

@dazed cover 4/4 #coverseason

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

me: I want to look like Shirley Temple had dreads @yusefhairnyc : say no more. @dazed . cover 3/4

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

stay woke. @dazed cover 2/4

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

COMMENTS