Rihanna befason Parisin (Foto)

Njihet shumë për stilin e saj të veçantë, si në skenë ashtu edhe jashtë saj. Bukuroshja nga Barbadosi, Rihanna sigurisht nuk pati frikë të shfaqë a

Njihet shumë për stilin e saj të veçantë, si në skenë ashtu edhe jashtë saj.

Bukuroshja nga Barbadosi, Rihanna sigurisht nuk pati frikë të shfaqë anën më të guximshme të veshjes së saj, mbrëmjen e kaluar në qytetin e Parisit.

28 vjeçarja mori vëmendjen e të gjithëve në kryeqytetin francez, përfshirë edhe paparacët që kapën këto foto. Një veshje e kombinuar me finesë dhe stil, si ai që vetëm Riri di të ndjekë.

rihanna-befason-parisin-1

rihanna-befason-parisin-2

rihanna-befason-parisin

COMMENTS