Ribashkohen Bebe Rexha & G-Eazy, këtë herë kundër miqve të rremë (Video)

Ribashkohen Bebe Rexha & G-Eazy, këtë herë kundër miqve të rremë (Video)

Shiba Inu merr poza mjaft karakteristike (Video)
Nënat shtatzëna të bëhen me djalë, shkenca zbulon mënyrën më të thjeshtë (Video)

Në kësi kohe, vitin e kaluar, Bebe Rexha dhe G-Eazy sollën një hit të padiskutueshem veror me titull ‘Me myself and I’ e cila menjëherë arriti në Top 10 të këngëve më të dëgjuara.

Tani ata ndoshta mund të thyejnë akullin dhe të ngriten lart në top lista edhe me bashkëpunimin e ri ‘FFF’ që sollën para disa orësh.

Bebe rexha pritet të publikojë albumin e saj të parë këtë verë, që perveç këngëve të publikuara deri tash do të ketë patjetër edhe këngë të reja.

COMMENTS