Revista britanike: Bebe Rexha ‘Mbretëreshë’ (Foto)

Revista britanike: Bebe Rexha ‘Mbretëreshë’ (Foto)

Kim Kardashian ndryshon ngjyrën e flokëve (Fotot)
‘People’s Choice Awards’, shumë çmime për Ellen DeGeneres, emocionon Johnny Depp

Këngëtarja me prejardhje shqiptare Bebe Rexha ka ‘pushtuar’ ballinën e revistës britanike ‘Fabulos’.
Vet revista thotë se Bebe Rexha është e pandalshme dhe ylli i ardhshëm i muzikës Pop.

Këngëtarja shqiptare ka folur për suksesin dhe si ka arritur të mbijetojë në industrinë e muzikës.
Revista e cila del në shtije të dielën e 15 janarit, Bebes i ka vënë epitetin ‘Mbretëreshë’.

Bebe para pak ditësh ka publikuar edhe klipin e këngës ‘I got you’, e cila tashmë është shndërruar në hit.

COMMENTS