Remzie Osmani publikon këngën e re (Video)

Remzie Osmani publikon këngën e re (Video)

Taylor Swift e Zayn Malik tregojnë sesi do të jetë ‘Fifty Shades Darker’ (Video)
Modelja nga Mitrovica po ‘çmend’ të gjithë me foto nudo (Foto +18)

‘Fale Dashurinë’ është projekti më i ri muzikor i vizuelizuar, nga këngëtarja Remzie Osmani.

Tekstin e këngës e ka shkruar 2Step, muzika dha aranzhimi nga Valter Beqo, kënga është realizuar në studion ‘W-88’, kurse videoja nga MAX Production.

Kënga me e re e Remzies godet me tekstin dhe melodinë shumë ritmike, një këngë që rrëmben çdokend që e dëgjon, kurse vet këngëtarja duket më e bukur dhe më e freskët se asnjëherë tjetër.

‘Merre merre zemrën time’ ishte bashkëpunimi paraprak i Remzies me vëllanë e saj Nexhat Osmanin.

‘zico.tv’

COMMENTS