Remi Jakupi sjell projektin e ri (Video)

Ja çfarë bën Aurela Hoxha në prapaskenë… ajo puthet me qen! (Foto)
Sa shumë ngjajnë modeli shqiptar dhe ai italian! (Foto)

Sipas këngëtarit Remi Jakupi, kafeneja është ilaçi i vetmisë!

Derisa i këndon këto vargje ai duket në phesë të ndryshme të New York, ku ka xhiruar videoklipin e këngës më të re që edhe mbanë titullin ‘Kafeneja’.

Përndryshe, Remi për momentin gjendet në Kosovë.

COMMENTS