Real Madrid zbulon fanellat e reja (Video)

Skuadra e Real Madridit ka zbuluar fanellat për sezonin e ri 2017/2018. Futbollistët si Toni Kroos, Gareth Bale, Karim Benzema, Marcelo, Lucas Vázquez, Nacho kanë zbuluar fanellat për sezonin e ri 2017/2018. Fanellat e kampionit të Evropës dhe Spanjës janë të punuara nga gjiganti i veshmbathjeve sportive, Adidas.

Skuadra e Real Madridit ka zbuluar fanellat për sezonin e ri 2017/2018.

Futbollistët si Toni Kroos, Gareth Bale, Karim Benzema, Marcelo, Lucas Vázquez, Nacho kanë zbuluar fanellat për sezonin e ri 2017/2018.

Fanellat e kampionit të Evropës dhe Spanjës janë të punuara nga gjiganti i veshmbathjeve sportive, Adidas.

COMMENTS