Reagimi i një vajze gjatë performancës së Noizyt (Video)

Reagimi i një vajze gjatë performancës së Noizyt (Video)

Premton Madonna: Seks oral për ata që e votojnë Clintonin dhe jo Trumpin (Video)
Bebe Rexha publikon videoklipin e ri feat. Lil Wayne (Video)

Reperi i njohur Noizy, mbrëmë gjersa ishte duke performuar në një koncert në Brescia të Italisë, pa pritur futet në skenë një vajzë e cila i hidhet nga mbrapa këngëtarit për ta përqafuar, Noizy e priti me qetësi këtë moment, kurse sigurimi ndërhyri menjëherë për t’a larguar vajzën.

Dashurinë dhe simpatinë ndaj reperit e kanë treguar edhe shumë vajza tjera, jo vetëm për këngët e tij por edhe për vetë Noizyn si mashkull.

COMMENTS