Reagimi i Bebe Rexhës kur sheh paparacët (Foto)

Gazetarët ngatërrojnë Beatrix Ramosajn me Rudina Dembacajn (Foto)
Beatrix Ramosaj ‘çmend’ fansat me foton e fundit, shfaqë linjat përfekte trupore (Foto)

Të gjitha fytyrat publike janë pre e paparacëve të cilët mundohen të zënë momente të pakëndshme për ta.
E një lloj ‘thumbimi’ për paparacët ka bërë këngëtarja Bebe Rexha përmes disa fotove në rrjete sociale.

Ajo ka shpërndarë fotot nga aeroporti në kohën kur kishte arritur prej një rrugëtimi disa orësh të gjatë.

Bebe shihej duke e mbuluar fytyrën me duar, pasi dukej shumë keq për shkak se kishte udhëtuar 18 orë.

Ajo tha se kështu reagon kur shikon paparacët dhe duket shumë keq, por kjo është për shkak të një udhëtimi të gjatë.

COMMENTS