Reagime nga Hollywood për rastin në Orlando

Ky është polici që dyshohet se u vetëvra mbrëmë në kafene
Kryeministri i Malit të Zi komenton shtyrjen që i bëri Trump në Bruksel (Video)

Të famshmit bashkëndjejnë me familjet e viktimave dhe qytetarët e Orlandos, e perveç tyre reagime mbi tragjedinë ka pasur nga yjet dhe fytyrat publike në të gjithë botën në perkrahje të komunitetit LGBT.

1. John Legend:
1 john legend

2. Olivia Wilde:
2 olivia wilde

3. Julianne Moore:
3 julianne

4. Adam Lambert:
4 adam

5. Reese Witherspoon:
5 reese

6. Andy Cohen:
6 ande 2
6 ande

7. Sean Hayes:
7 sean

8. Chely Wright:
8 chely

9. Amy Schumer:
9 a,y

10. Jason Collins:
10 jason

11. Alex Morgan:
11 alex

12. Boy George:
12 boy

13. Dustin Lance Black:
13 dustin

14. Kunal Nayyar:
14 kunal

15. Uzo Aduba:
15 uzo

16. Mindy Kaling:
16 mindy

17. Emilie de Ravin:
17 emilie

18. Rachel Dratch:
18 reachel

19. Ariel Winter:
19 ariel

20. Nyle DiMarco:
20 nyle

21. Debra Messing:
21 debra

22. Margaret Cho:
22 margarita

23. Jeremy Lin:
23 jeremy

24. Michelle Visage:
24 michell

25. Christian Siriano:
25 christian

26. Ed Helms:
26 ed

27. Kourtney Kardashian:
27 kourtney

28. Ariana Grande:
28 ariana

29. Brad Paisley:
29 brad

30. Mario Lopez:
32 mario

31. Blake Shelton:
31 blake

32. Nicky Hilton Rothschild:
32 nicky

33. Usher:
33 usher

34. Ellen Page:
34 ellen

35. Gabrielle Union:
35 gabrielle

36. Christina Applegate:
36 christina

37. Kevin Smith:
37 kevin

38. Josh Groban:
38 josh

39. Kelly Rowland:
39 kelly

40. Paula Abdul:
40 paula

41. Hilary Duff:
41 hillart

42. Luke Bryan:
42 luke

43. Octavia Spencer:
43 octavia
43 octavia 2

44. Kim Kardashian West:
44 kim

45. Jesse Tyler Ferguson:
45 jesse

COMMENTS