Rapsodi kosovar vret gruan, vajzën dhe veten (Foto)

Rapsodi i njohur kosovar, Sami Veseli ka vrarë bashkëshorten, vajzen e tij dhe më pas ka vrarë edhe veten. Veseli i cili me origjinë ishte nga qyte

Rapsodi i njohur kosovar, Sami Veseli ka vrarë bashkëshorten, vajzen e tij dhe më pas ka vrarë edhe veten.

Veseli i cili me origjinë ishte nga qyteti i Ferizajit, tash e sa vite jetonte në Gjermani.

Vrasja dyshohet të jetë kryer për motive të ulta.

Lajmin për vdekjen e trefishtë e ka dhënë një mik i afërt i Veselit.

COMMENTS