Raportet e Kemalit dhe Emirit në prapaskenë (Foto)

Raportet e Kemalit dhe Emirit në prapaskenë (Foto)

Pas lajmit se po bëhen prindër, Besi i bën dedikim prekës Xhensilës (Foto)
Pas Era Istrefit Faton Shoshi me modelen nga Shqipëria? (Fto)

Rivaliteti i Kemalit dhe Emirit që ata kan në serial, në jetën reale është e kundërta, ata kanë një miqësi shumë të mirë.

Dyshja kishte postuar një selfie gjatë xhirimeve të serialit, që po qarkullon shumë në rrjetet sociale.

Aktorët për momentin janë më të mirët në kinematografinë Turke, ku secili prej tyre pothuajse ka gjithmonë rol kryesor.

COMMENTS