Ramos: Kemi bërë hapin e parë

Ramos: Kemi bërë hapin e parë

Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos ka deklaruar se ekipi i tij ka bërë hapin e parë pas fitores prej 1 me 2 në udhëtim te Bayerni. 'Mbretërit'

Kapiteni i Real Madridit, Sergio Ramos ka deklaruar se ekipi i tij ka bërë hapin e parë pas fitores prej 1 me 2 në udhëtim te Bayerni.

‘Mbretërit’ ndeshjen e kthimit të gjysmëfinales në Ligën e Kampionëve e luajnë në shtëpi, dhe hyjnë me një rezultat shumë pozitiv nga ndeshja e parë, transmeton Koha.net.

‘Ishim shumë solid dhe u mbrojtëm shumë mirë. Kemi bërë tashmë hapin e parë’, ka thënë Ramos.

COMMENTS