Rama me të birin në zyrë në pritje të Krishtlindjes (Foto)

Rama me të birin në zyrë në pritje të Krishtlindjes (Foto)

Çifti i aktorëve i japin fund martesës 17 vjeçare (Foto)
Djema, kjo femër do t’ua heç trurin (Foto +16)

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka postuar një foto të veçantë në vigjilje të Krishtlindjes.

Për këtë të shtunë si ‘foto të ditës’ kreu i qeverisë ka zgjedhur të publikojë imazhin me Zahon, djalin e tij të vogël.

Zaho është mbi tavolinën e punës të të atit, në zyrën e tij në kryeministri, teksa Rama i jep në dorë tre balonë, dy të bardhë dhe një të kuqe.

COMMENTS