Qeveria mund të bie, këshilltari i Mustafës qesh dhe uron (Foto)

Qeveria mund të bie, këshilltari i Mustafës qesh dhe uron (Foto)

Kryetari i Vushtrrisë Bajram Mulaku, kanoset nga një person i armatosur
Besimtarët myslimanë në Shqipëri falin Namazi në sheshin ‘Skënderbej’

Në Kuvendin e Kosovës është duke u mbajtur seanca e thirrur për mocionin e rrëzimit të Qeverisë Mustafa.

Në kohën kur kryeministri Isa Mustafa u largua nga salla e Kuvendit, njëri nga këshilltarit e tij, Besnik Berisha nuk ka ngurruar që të publikojë një fotografi madje në të duket tejet i lumtur, shkruan indeksonline.net

Siç duket këshilltarëve të Mustafës nuk po u bëhet vonë për mocionin, vazhdojnë të besojnë që Qeveria nuk do të bie.

COMMENTS