Qëllimisht apo aksidentalisht? (Foto)

Qëllimisht apo aksidentalisht? (Foto)

Ndonjëherë yjet duan të përplasen me siklet. Herë të tjera, ato vetëm duan vëmendje. Më poshtë do të shohim disa nga yjet që kanë pasur 'l

Ndonjëherë yjet duan të përplasen me siklet.

Herë të tjera, ato vetëm duan vëmendje.

Më poshtë do të shohim disa nga yjet që kanë pasur ‘lëshime’ në gardërobën e tyre derisa kanë qenë prezent në ngjarje publike.

Duket se Kim Kardashian pa dashje ka shfaqur gjoksin e saj pa sytjena, madje ajo nuk ka pasur të vendosur asgjë as rreth qafës së saj.

Charlotte McKinney ka nisur festivalin e Halloween duke u veshur si karakteri i Michelle Pfeiffer, Elvira Hancock në filmin ‘Scarface’ të vitit 1983. Sidoqoftë, 24-vjeçarja ka zbuluar më tepër se sa ajo që kishte dashur para fotografëve.

Era ngriti fustanin e vogël të Olivia Munn, e cila ishte e pavetëdijshme për format e prerjes së gardërobës.

Ylli i ‘Real Housewives’, Joanna Krupa, aksidentalisht ka treguar veshjet e saj të brendshme derisa po dilte nga vetura. Ajo dukej se nuk ishte në dijeni se kjo do të kapej nga paparaci.

Kendall Jenner veshi një këmishë të kuqe, ndërsa po dilte nga New York.
Ylli i realitetit dhe modeli duket se ka harruar qëllimisht sytjenat.

COMMENTS