Pushimet e Ritës e Hamiltonit në Ulqin (Foto)

Pushimet e Ritës e Hamiltonit në Ulqin (Foto)

Çka i bën ‘bashkë’ Bebe Rexhën e Enca Haxhinë? (Foto)
‘Dua Lipa si Amy Winehouse dhe Nelly Furtado’ (Foto)

Këngëtarja kosovare me famë botërore Rita Ora dhe kampioni i Formula 1, britaniku Lewis Hamilton Lewis Hamilton, tashmë është konfirmuar se kanë kaluar disa disa ditë pushimi në Ulqin.

Në disa fotografi të siguruara nga The Sun, të dy janë parë duke bërë lojëra me ujë, në afërsi të lumit Buna.

Në fotot më poshtë mund të shihni dyshen derisa po kalojnë momente të veçanta bashkë. Se a janë në lidhje dashurie mes vete, ende nuk është thënë asnjë fjalë nga protagonistët.

Sun Video/Screen Capture

Sun Video/Screen Capture

Sun Video/Screen Capture

Sun Video/Screen Capture

Sun Video/Screen Capture

Sun Video/Screen Capture

Sun Video/Screen Capture

Sun Video/Screen Capture

Sun Video/Screen Capture

Sun Video/Screen Capture

Sun Video/Screen Capture

COMMENTS