Publikohet kënga e Sean Paul me Dua Lipën (Video)

Publikohet kënga e Sean Paul me Dua Lipën (Video)

Rihapet shoqata e Gastronomëve në Komunën e Prishtinës, Petrit Kllokoqi zgjidhet në krye të saj
Enkelejda Arifi dhe Hysni Alushi prezantojnë këngën e re (Premierë/Video)

Kënga ‘No Lies’ ka dalë në versionin audio.

Dua Lipa dhe Sean Paul kanë bashkuar forcat për të sjellë bashkëpunimin ‘No lie’.

Këngëtarja shqiptare dëgjohet për mrekulli në këngën ritmike, që pritet të jetë hiti i ardhshëm pas sukseseve të njëpasnjëshme të Sean Paul.

COMMENTS