Publikohet foto e parë pas martesës, Adelina Tahiri e lumtur në krahët e burrit milioner (Foto)

Publikohet foto e parë pas martesës, Adelina Tahiri e lumtur në krahët e burrit milioner (Foto)

Lidhja e këngëtares Adelina Tahiri me tashmë burrin e saj shumë vite më të moshuar pati bërë bujë mediatike. Mirëpo paavrësisht se është kritikuar

Lidhja e këngëtares Adelina Tahiri me tashmë burrin e saj shumë vite më të moshuar pati bërë bujë mediatike.

Mirëpo paavrësisht se është kritikuar për këtë, Adelina ka treguar se është e dashuruar kokë e këmbë dhe se askush nuk mund ta kuptoj se sa rehat po ndihet, pa e provuar.

Këngëtarja shqiptare madje po pret edhe fëmijën e saj të parë dhe po shijon çdo detaj të jetës martesore.

Dyshaj aktualisht gjenden në shtetin turk atje ku edhe janë takuar me këngëtarin Berkan Asllani i cili i ka falënderuar publikisht për mikëpritjen.

COMMENTS