Publikohet bashkëpunimi i Ardian Bujupit, Mohombit dhe Big Ali (Video)

Publikohet bashkëpunimi i Ardian Bujupit, Mohombit dhe Big Ali (Video)

Rihapet shoqata e Gastronomëve në Komunën e Prishtinës, Petrit Kllokoqi zgjidhet në krye të saj
Vali e befason me një dhuratë Adelina Ismailin (Foto)

Ka javë që është paralajmëruar si një sukses i garantuar.

‘Kiss Kiss’ nga Ardian Bujupi ka ardhur për gjithë fansat e tij, por kësaj here kjo këngë është duet që ka shtrirje ndërkombëtare, pasi që vjen në bashkëpunim me artistët e njohur Mohombi dhe Big Ali.

Por, duket që djelmoshat janë inspiruar nga kënga ‘Simarik’ e këngëtarit turk Tarkan, e realizuar vite më parë, përcjellë zico.tv

Projekti është finalizuar me klip mjaft interesant i mbushur me vajza mjaft seksi.

COMMENTS