Publikohen imazhet e fundit të bëra tri ditë para vdekjes së Avicii (Foto)

Publikohen imazhet e fundit të bëra tri ditë para vdekjes së Avicii  (Foto)

Vdekja e Avicii ka tronditur botën e muzikës. Ai ishte një DJ mjaft i talentuar dhe kishte bashkëpunim të afërt me shumë emrat të njohur të muzikës

Vdekja e Avicii ka tronditur botën e muzikës.

Ai ishte një DJ mjaft i talentuar dhe kishte bashkëpunim të afërt me shumë emrat të njohur të muzikës.

Avicii ndërroi jetë dje në rrethana ende të panjohur në qytetin arab Oman.

Ndërsa janë publikuar edhe imazhet e realizuara tre ditë para vdekjes së tij, kur ai ishte fotografuar me fansat e tij në hotelin Muscat Hill Resort, në Oman ku edhe po kalonte pushimet.

DJ i njohur suedez në imzhet e fundit të tij shihet i veshur me një bluzë të bardh dhe pantallona të shkurta derisa fotografohen me adhuruesit e tij.

Artisti ndërrojë jetë në në moshën 28 vjeëare ndërsa ngushëllime për vdekjen e tij kanë shprehur edhe emra të muzikës në mesin e tyre edhe dy kënëgtaret shqiptare Rita Ora dhe Dua Lipa të cilat edhe kishin bashkëpunuar me të.

COMMENTS