Publikohen fotot ‘topless’ të këngëtares Elvana Gjata (Foto +18)

Këngëtarja shqiptare Elvana Gjata, pos muzikës shquhet edhe për format e saj seksi. Artistja është treguar gjithmonë e kujdesshme për të mos tregua

Këngëtarja shqiptare Elvana Gjata, pos muzikës shquhet edhe për format e saj seksi.

Artistja është treguar gjithmonë e kujdesshme për të mos treguar shumë nga hiret e saj. Por duket se disa kohë më parë nuk ka qenë kështu.

Në këto foto e shohim Elvanën teksa ka pozuar topless, ndërkohë që ka qenë duke shijuar rrezet e diellit dhe me forma të përkryera.

Publikohen fotot 'topless' të këngëtares Elvana Gjata 1

Publikohen fotot 'topless' të këngëtares Elvana Gjata 2

Publikohen fotot 'topless' të këngëtares Elvana Gjata 3

Publikohen fotot 'topless' të këngëtares Elvana Gjata 4

Publikohen fotot 'topless' të këngëtares Elvana Gjata 5

COMMENTS