Publikohen fotot e Rita Orës për ‘Vogue Italia’ (Foto)

Janë publikuar fotot e realizuara nga Rita Ora për 'Vogue Italia'. Ylli botëror shihet me një dukje krejt ndryshe dhe shumë moderne, ndërsa fotot j

Janë publikuar fotot e realizuara nga Rita Ora për ‘Vogue Italia’.

Ylli botëror shihet me një dukje krejt ndryshe dhe shumë moderne, ndërsa fotot janë realizuar muajin e kaluar në Los Angeles teksa po qëndronte në Amerikë për xhirimet e ‘America’s Next Top Model’.

Bukuorshja kosovare paraqitet në numrin e ardhshëm të ‘Vogue’ me një stil tejet unik dhe si asnjëherë më parë.

Publikohen fotot e Rita Orës për Vogue Italia 1

Publikohen fotot e Rita Orës për Vogue Italia 2

Publikohen fotot e Rita Orës për Vogue Italia 3

Publikohen fotot e Rita Orës për Vogue Italia 4

COMMENTS