Pse e kanë nxjerrë nga restoranti Rita Orën?! (Foto)

Pse e kanë nxjerrë nga restoranti Rita Orën?! (Foto)

Besojeni apo jo, po mund të të përzënë nga një restorant edhe nëse je figurë publike, edhe nëse je Rita Ora. Këngëtarja ishte e ftuar tek 'Jonatha

Besojeni apo jo, po mund të të përzënë nga një restorant edhe nëse je figurë publike, edhe nëse je Rita Ora.

Këngëtarja ishte e ftuar tek ‘Jonathan Ross Show’ tregoi se kur u përpoq të shkonte për darkë tek një nga restorantet e Ramsay-t, nuk e kishin lënë të hynte për shkak të kodit të caktuar të veshjes që duhet, shkruan Panorama.

‘Hyra. Nuk është se isha veshur për rastin. U afrova dhe u thashë: ‘Oh, do të doja një vakt…të vogël domethënë’. Kurse ata: ‘Jo, s’ka shanse për ty’. Sipas Ritës, fajtor për këtë është stili i saj prej ‘gangstereje’ , sepse atë ditë kishte veshur një kostum sportiv dhe atlete.

COMMENTS