Promovim interesant i këngës së Asim Gashit (Video)

Këngëtari Asim Gashi ka publikuar këngën e tij më të re. Ajo mban titullin ‘Mirëmbrëma’ dhe është baladë, shkruan zico.tv Në një intervistë për

Këngëtari Asim Gashi ka publikuar këngën e tij më të re.

Ajo mban titullin ‘Mirëmbrëma’ dhe është baladë, shkruan zico.tv

Në një intervistë për emisionin n’ZOOM Asimi tregon më shumë detaje për këtë promovim.

Në videoklip merr pjesë Diellza Kolgeci, Bislim Muçaj e shumë të tjerë.

Diellza për n’ZOOM rrëfen disa gjëra për këtë projekt.

Për më shumë ndiqeni kronikën e mëposhtme.

COMMENTS