Projekti me të cilin Dafina Zeqiri ia mësynë tregut ndërkombëtar (Foto)

Një ndër këngëtaret e cila po liston sukseset në muzikë jo vetëm në trojet shqiptare, është Dafina Zeqiri. Siç duket ajo është në prag të kompletimit

Një ndër këngëtaret e cila po liston sukseset në muzikë jo vetëm në trojet shqiptare, është Dafina Zeqiri. Siç duket ajo është në prag të kompletimit të projektit të parë për tregun ndërkombëtar.

Duffye ka filluar bashkëpunimin me një prej producentëve më të mirë dhe më të suksesshëm suedez, përcjellë zico.tv

Bëhet fjalë për Andreas Carlsson, i cili është edhe tekstshkrues dhe kompozitor.

Në një fotografi të publikuar në llogarinë personale në Instagram, Dafina shihet në krah të Carlssonit dhe Rick Steele.

Mbetet të shihet në ditët në vijim se për çfarë projekti muzikor bëhet fjalë, por dihet se tash e sa kohë këngëtarja po qëndron në Los Angeles të SHBA-së.

Projekti me të cilin Dafina Zeqiri ia mësynë tregut ndërkombëtar foto 1

Projekti me të cilin Dafina Zeqiri ia mësynë tregut ndërkombëtar foto

COMMENTS