Pro Band të parët që rikthyen historinë e ‘Qanakala’ (Video)

Pro Band të parët që rikthyen historinë e ‘Qanakala’ (Video)

Linda Halimi çon Shqipërinë në ‘Eurosong 2017’ (Video)
Enca dhe Blerim Destani në lidhje? (Foto)

Pro Band dhe Ganja janë rrëfyer rreth projekteve të tyre fundit.

Të ftuar në emisionin n’ZOOM, ata treguan detaje për këngën ‘Qanakala’ që i emocionoi realizimi që e kanë bërë në Turqi, përcjellë zico.tv

Për më shumë detaje ndiqeni intervistën e mëposhtme:

COMMENTS