Prizren, Rrahen tre persona, njëri therret me thikë

Në rrugën 'Remzi Ademi' në Prizren, pas një mosmarrëveshje janë përleshur mes vete tre persona, me ç’rast njëri nga ta ka pësuar lëndime të therrjes m

Në rrugën ‘Remzi Ademi’ në Prizren, pas një mosmarrëveshje janë përleshur mes vete tre persona, me ç’rast njëri nga ta ka pësuar lëndime të therrjes me thikë dhe të njëjtit i është ofruar trajtimi i nevojshëm mjekësor.

‘Tre të dyshuar meshkuj K/Shqiptarë, pas një mosmarrëveshje janë përleshur mes veti, me ç’rast njëri nga ta ka pësuar lëndime të lehta nga mjeti i prehtë dhe të njëjtit i është ofruar trajtim i nevojshëm mjekësor’, njofton policia.

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës, raportohet se me vendim të prokurorit të dyshuarit pas intervistimit janë liruar në procedurë të rregullt.

Nuk raportohet për të arrestuar.

COMMENTS