Priten mirë Shkurte Gashi dhe Flori Mumajesi (Video)

Priten mirë Shkurte Gashi dhe Flori Mumajesi (Video)

Dy aktorët e njohur turk zbulojnë datën e publikimit të filmit të ri
Modeli që mbetët ndër më të kërkuarit jo vetëm në Kosovë (Foto)

Dyshja e këngëtarëve Shkurte Gashi dhe Flori Mumajesi, kanë bashkuar forcat dhe kanë sjellë baladën ‘Tu luta’ për adhuruesit e tyre.

Kënga e paralajmëruar para një kohe nga artistët është lansuar në rrjetin YouTube, ndërsa ende pa kaluar 24 orë, është klikuar mbi 320 mijë herë, përcjellë zico.tv

Kjo këngë që u punua nga Flori dhe studio e tij, është bashkëpunimi i tyre i parë.

Ndryshe që të dy janë shumë të dashur për publikun, sigurisht edhe bashkëpunimi i tyre do mirëpritet mirë.

COMMENTS