Prishtinë: Dy të arrestuar për armë dhe drogë

Prishtinë: Dy të arrestuar për armë dhe drogë

Dy zyrtarë të Serbisë nesër me leje vizitojnë Kosovën
Kim Mehmeti: Sikur pushteti në Kosovë të luftonte korrupsionin si Vetëvendosjen, qëmoti do ishte shtet normal

Në rrugën ‘Enver Maloku’ në Prishtinë, të dielën janë arrestuar dy të dyshuar pasi që gjatë kontrollit në automjetin e tyre, është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë me një fishek dhe një sasi e substancës së dyshuar narkotike.

Policia njofton se me vendim të prokurorit, njëri nga të dyshuarit është dërguar në mbajtje, ndërsa tjetri është liruar.

COMMENTS