Prishtinë, arrestohet një femër pasi sulmoi fizikisht dy persona

Prishtinë, arrestohet një femër pasi sulmoi fizikisht dy persona

Policia e Kosovës ka arrestuar një femër pasi ka sulmuar fizikisht një mashkull dhe një femër tjetër, rasti ka ndodhur në fshatin Llajshevc të Pri

Policia e Kosovës ka arrestuar një femër pasi ka sulmuar fizikisht një mashkull dhe një femër tjetër, rasti ka ndodhur në fshatin Llajshevc të Prishtinës.

Viktima mashkull ka pranuar edhe tretman mjekësor, njofton policia.

Njoftimi i plotë i policisë:

Fsh. Llajshevc-Prishtinë- 28.10.2017-20:20. Dy viktimat njëri mashkull K/Shqiptar dhe tjetra femër K/Shqiptar kanë njoftuar se janë sulmuar fizikisht nga e dyshuara femër K/Shqiptare. Viktima mashkull K/Shqiptar ka pranua tretman mjekësor. E dyshuara pas intervistimit me vendimin e prokurorit është liruar, rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

COMMENTS