Princ Harry fejohet për Krishtlindje

Princ Harry fejohet për Krishtlindje

Aktorja ka hequr dorë nga gjithçka që të jetë anëtarja më e re e një prej familjeve më të rëndësishme në botë.

Është aluduar së fundmi një ‘ndarje’ mes Megan dhe Harry për shkak të shkuarës së çiftit.

Kjo jo vetëm që nuk ka ndodhur dhe as nuk do të ndodhë, por duket se fejesa e tyre është më afër nga sa e kishim menduar.

Burime për DailyMail shprehen se pas zhvendosjes në Londër të Meghan, familja mbretërore pritet të njoftojë fejesën e tyre gjatë Krishtlindjeve.

‘Ata kanë vendosur që dashurinë e tyre ta kurorëzojnë me fejesë gjatë festave të dhjetorit’, ka thënë një burim i afërt me çiftin.

Ndryshe, dyshja pas një kohe të gjatë të lidhjes së fshehtë, ata romancën e tyre e bënë gjatë verës së vitit të kaluar.

COMMENTS