Premton Madonna: Seks oral për ata që e votojnë Clintonin dhe jo Trumpin (Video)

Ju kujtohet ‘Maria’ te seriali ‘Për ty’? Shikoni si duket ajo sot (Foto)
Shkurte Gashi nuk është më beqare, e pranon publikisht në ZhurmaVMA13 (Foto)

Ajo njihet për tipin kontravers dhe mbi të gjitha, natyrën kreative. 57 vjeçarja, një nga personazhet më të dashur të skenës Madonna, ka bërë një premtim gjatë një koncerti në Madison Square Garden të Nju Jorkut.

‘Nëse votoni për Hillary Clinton, do t’ju bëj seks oral’ ka premtuar këngëtarja e famshme përpara turmës së elektrizuar, përcjellë zico.tv

E ftuar në koncertin e mikut të saj Amy Schumer, Madonna nuk mundi t’i fshehë bindjet e saj politike.

Me këtë deklaratë të Madonnas, Hillary i ka siguruar disa vota përballë kundërshtarit të saj Trump.

COMMENTS