Premierë: Sinan Vllasaliu publikon projektin e ri ‘Ciao’ (Video)

Njihuni me ‘binjaken’ e Soni Malajt, ngjashmëria e tyre është e ‘frikshme’ (Foto)
Era Istrefi paralajmëron këngë që do të godas (Foto)

Këngëtari shumë i dashur për publikun, Sinan Vllasaliu sapo ka publikuar projektin më të ri të titulluar ‘Ciao’.

Kënga është shumë verore, dinamike dhe pritet të jetë një hit i këtij sezoni.

Ajo është e punuar nga Virusi dhe Massive, tekstin Ghulo, Producent Emra Com.

COMMENTS