Premierë: Sinan Vllasaliu lanson projektin e ri ‘Shpija e Babes’ (Video)

Premierë: Sinan Vllasaliu lanson projektin e ri ‘Shpija e Babes’ (Video)

Ja traileri me skenat e nxehta të filmit shqiptar (Video +18)
‘Nuk je njeri’ projekti që rikthen Antigona Sejdiun (Video)

‘Shpija e Babes’ quhet balada më e re e publikuar sot nga këngëtari njohur Sinan Vllasaliu që është realizuar me videoklip.

Muzika dhe teksti nga Ilir Berani, ndërsa Produced by EMRACOM

COMMENTS