Premierë: Meda publikon dy projekte ‘Shihem Nihem’ dhe ‘Shans nuk ki’ (Video)

Premierë: Meda publikon dy projekte ‘Shihem Nihem’ dhe ‘Shans nuk ki’ (Video)

Producenti hollivudian akuzohet për ngacmime seksuale
Ish-banori i Big Brother lëshon ‘bombën’

Meda është gati për verën.

Ai tashmë ka publikuar dy projekte.

Produced by EMRACOM, Muzika: Massive Production, Mix: Alban Furtuna, Teksti: GHULO

Produced by EMRACOM, Muzika: Wirusi, Teskti: GHULO, Video: BUG Production

COMMENTS