Premierë: Ledri Vula dhe Young Zerka publikojnë ‘Nona’ (Video)

Këngëtari Ledri Vula ka lansuar projektin më të ri të quajtur Nona. Kjo këngë është bashkëpunim i Ledrit me Young Zerka. Kënga është mjaft ritm

Këngëtari Ledri Vula ka lansuar projektin më të ri të quajtur Nona.

Kjo këngë është bashkëpunim i Ledrit me Young Zerka.

Kënga është mjaft ritmike e xhiruar në vende të ndryshme.

Ky nuk do të jetë projekti i vetëm i Ledrit, pasi ai ka premtuar se gjatë verës do të sjellë projekte të reja për adhuruesit e shumtë të tij.

Këngët e Ledrit janë ndër më të dëgjuarat.

COMMENTS