Premierë: Lansohet bashkëpunimi ndërkombëtar i Capital T (Video)

Hip hop ylli shqiptar, Capital T sapo ka lansuar projektin e tij më të ri. Reperi i njohur ka vendosur që vitin 2017 ta nisë me një bashkëpunim ndë

Hip hop ylli shqiptar, Capital T sapo ka lansuar projektin e tij më të ri.

Reperi i njohur ka vendosur që vitin 2017 ta nisë me një bashkëpunim ndërkombëtar, ku protagonistë krahas tij janë edhe DJ Nika dhe Macro.

Projekti titullohet ‘Cest La Guerre’ kënduar në gjuhën shqipe dhe dhe atë frënge, raporton zico.tv

Videoklipi është xhiruar në Gjenevë të Zvicrës.

COMMENTS