Premierë: Genci dhe Mimoza Shkodra publikuan projektin ‘Jemi nda’ (Video)

Premierë: Genci dhe Mimoza Shkodra publikuan projektin ‘Jemi nda’ (Video)

7 vjeçari shqiptar që ngriti publikun e Belgjikës në këmbë (Video)
Talent dhe fat, tetë aktorë që nuk e kanë studiuar në shkollë aktrimin (Foto)

E paralajmëruar më herët, Genc Prelvukaj dhe këngëtarja Mimoza Shkodra, sapo e kanë publikuar bashkëpunimin e tyre më të ri.

Projekti mban titullin ‘Jemi nda’ dhe është një bashkëpunim i bukur mes artistëve që janë moti kohë pjesë e skenës muzikore, përcjellë zico.tv

Videoklipi është punuar nga BlackFish Entertainment.

Për dyshen, ky pritet të jetë projekti shpërthyes për verën e këtij viti.

COMMENTS