Premierë: Dafina Rexhepi publikon projektin e ri ‘BOI’ (Video)

Premierë: Dafina Rexhepi publikon projektin e ri ‘BOI’ (Video)

Aksidentohet reperi i njohur (Foto)
Katie Price thyen regullat, del pa fije turpi nudo në plazhin familjar (Foto +18)

Ashtu edhe siç kishte paralajmëruar, Dafina Rexhepi, këngëtarja e hitit ‘Delicious’ në bashkëpunim me Mc Kreshën është rikthyer pas një pauze të gjatë.

Një vajzë e ëmbël dhe me plotë stil është rikthyer fuqishëm me projektin më të ri të titulluar ‘BOI’, shkruan zico.tv

Dafina për këtë këngë ka bashkëpunuar me Don Arbas, Lyrical Son dhe Imagine.

Për krejt ju që mezi e keni pritur, ndiqeni këngën rikthyese të Dafina Rexhepit.

COMMENTS