Premierë: Blunt dhe Real publikojnë “Pare si Thaçi, Pare si Rama” (Video)

Premierë: Blunt dhe Real publikojnë “Pare si Thaçi, Pare si Rama” (Video)

Ky është këngëtari që i pëlqen Violeta Kajtazit (Video)
Vajza e Shyhrete Behlulit, Engjëllusha në telashe, këngëtarja turke e padit për vjedhje (Foto/Video)

Dj Blunt dhe Real 1 kanë publikuar klipin e shumë përfolur. “Pare si Thaci, pare si Rama”, tashmë gjendet në kanalin Youtube.

COMMENTS