Premier: Kushrim Dobra publikon projektin e ri ‘M’ke Genjy’ (Video)

Premier: Kushrim Dobra publikon projektin e ri ‘M’ke Genjy’ (Video)

Më në fund edhe finalizimi i shumë pritur i projektit më të ri, për adhuruesit e Kushtrimit. Këngëtari i njohur, Kushtrim Dobra vetëm para pak minu

Më në fund edhe finalizimi i shumë pritur i projektit më të ri, për adhuruesit e Kushtrimit.

Këngëtari i njohur, Kushtrim Dobra vetëm para pak minutash ka publikuar projektin e tij të ri që mban emrin ‘M’ke genjy’.

Kushtrimi ka kohë që e ka paralajmëruar këngën e re kurse jemi mësuar që këngët e tij të kthehen në hite të vërteta, shkruan zico.tv

Për muzikën dhe orkestrimin e ‘M’ke Genjy’ është kujdesur Irkenc Hyka, kurse klipi është punuar nga Altaz Films.

COMMENTS