Poni rrëmben vëmendjen me fotografitë e fundit (Foto)

Poni rrëmben vëmendjen me fotografitë e fundit (Foto)

Shfaqet tejet tërheqëse Këngëtarja e njohur shqiptare Poni ka rrëmbyer vëmendjen me dy fotografi të publikuara në rrjetin social Instagram, ku numëron

Shfaqet tejet tërheqëse Këngëtarja e njohur shqiptare Poni ka rrëmbyer vëmendjen me dy fotografi të publikuara në rrjetin social Instagram, ku numëron mbi 88 mijë ndjekës.

E veshur me një xhaketë që i zbulonte këmbët dhe pjesërisht edhe gjoksin, Poni dukej tejet tërheqëse. Fotografitë e shkrepura nga fotografi Iljan Stërmolli kanë marrë pëlqime dhe komente të shumta nga fansat e Ponit.

Kujtojmë se ‘Mon Amour’ është kënga e fundit nga Poni e cila është pëlqyer mjaftë shumë nga publiku dhe deri tani ka arritur mbi 1 milion klikime në Youtube.

COMMENTS