Poni e bukur dhe me shumë stil (Foto)

Poni e bukur dhe me shumë stil (Foto)

Video që po çmend botën: I verbëri përloti të gjithë me zërin e tij
A e dinit se Butrint Imeri kishte një këngë me pjesëmarrësen e Eurovisionit, Eleni Foureira? (Video)

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Poni ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikor.

Megjithatë ajo është aktive në mbrëmje të ndryshme muzikore.

Poni së fundi ka realizuar edhe një fotosesion. E veshur me shumë stil ajo duket si një zonjë e vërtetë.

COMMENTS