Po vjen Mihrija… (Video)

Po vjen Mihrija… (Video)

Baboo Darabuka & Dj Benity vijnë me “Vallja e Rugovës” – (Foto)
Diellza Kolgeci e jep një mesazh të fortë (Foto)

Trendit të artistëve shqiptarë për të publikuar këngë e video me ritme verore, besnike i ka qëndruar edhe Mihrije Braha.

Këngëtarja ka njoftuar se kënga është krijuar me tekst dhe muzikë nga Granit Gashi, ndërsa shumë shpejt do të lansohet edhe me videoklip.

Edhe kësaj here Mihrija ka zgjedhur që klipin t’ia punojë ‘Maximus’ nën regji të Blerdi Malushit.

COMMENTS